V Jerezu začaly testy F2: Český tým je mezi nejlepšími!

Konečně to začalo! Pro českého fanouška tolik očekávaný start sezóny Formule 2 je tady. V Jerezu sice zatím začaly „jen“ testy, ale i to po zimním půstu zvyšuje tep do nejvyšších obrátek. Tím spíš, že na startu je po úspěšném roku 2018 opět tuzemský tým, tentokrát pod hlavičkou Sauber Junior Team by Charouz.
Po dvou dnech testování si ve stáji Antonína Charouze mohou opatrně blahopřát. Vypadá to, že sázka na Calmuma Ilotta a Juana Manuela Correu byla dobrý tah. Oba jezdci se pravidelně umisťovali mezi desítkou nejlepších jezdců, ve středu odpoledne se v jednom z testů dostali i na třetí, respektive pátou příčku. Jasně, do ostrého stratu sezóny je ještě daleko a navíc první testy nemusejí nic znamenat. Pro českou stáj je to však minimálně povzbuzení do další práce.
V Jerezu vzbudil pozornost například i Mick Schumacher. Jeden z testů dokončil jako třetí a byl ze všech nováčků vůbec nejlepší. Poprvé se do kokpitu Formule 2 posadila také Tatiana Calderón, její časy se však ve středu odpoledne nezapočítaly kvůli nízké hmotnosti vozu.
reklama

Zveřejněno:

reklama

Novinky

reklama

Rubriky

V Jerezu začaly testy F2: Český tým je mezi nejlepšími!

Zveřejněno: