Ferarri tápe, Vettel si stěžuje na auto. Je to pravda, nebo jen chytrý tah?

Velká cena Austrálie se blíží mílovými kroky, nová sezóna Formule 1 už je doslova za dveřmi. Je to samozřejmě o rychlosti aut, kvalitě pilotů a tak dále, ale také o strategii i matení soupeřů. Zkrátka tam, kde se točí obrovské peníze, přicházejí na scénu taktické šachy. 

Fanoušci Mercedesu se po testech v Barceloně děsili, co že se to s jejich týmem děje. Nic, v Barceloně to byl jeden velký bluf a jestli se někdo radoval, že Hamilton aspol. budou letos hrát druhé housle, spletl se. Totéž se možná děje i v podání Ferrari. Během tréninků na VC Austrálie totiž za svým největším soupeřem zaostávají téměř o sekundu. Což je docela síla. „Nevím, co v Barceloně dělali, proč jim to nešlo. Ale teď nám pořádně nadělují,“ kroutil hlavou exmistr světa Sebastian Vettel. Jenže dávalo by logiku, aby u Ferrari mlžili v tuto dobu, tedy za pět minut dvanáct? Co by tím mohli sledovat?

Spíš to tedy vypadá, že Scuderia zkrátka nemá páru. „Nejsme tam, kde jsme chtěli. Jde hlavně o pocity z auta,“ přiznal Vettel. Tak tohle opravdu nevypadá na zákulisní hru, ale na pořádný průšvih. Hvězdný pilot zároveň věří v lepší zítřky i proto, že si moc dobře uvědomuje, že v jeho monopostu je mnohem více, než mu zatím dává. „Něco funguje skvěle, na tom musíme stavět,“ přeje si Vettel. Uvidíme, času už ale vážně mnoho nezbývá.

Foto: Facebook

reklama

Zveřejněno:

reklama

Novinky

reklama

Rubriky

Ferarri tápe, Vettel si stěžuje na auto. Je to pravda, nebo jen chytrý tah?

Zveřejněno: