Hvězda Dakaru Michek povozil Gášpárovou, ta si ho pozvala do pořadu UKAŽ SE!

Když se sejdou dvě hvězdy z různých odvětví, může to být docela zábava. Hned dvakrát se potkali motocyklista Martin Michek, který letos opět zazářil na rallye Dakar a jedna z nejtalentovanějších hereček Gabriela Gášpárová. A že jim to spolu opravdu šlo, o tom není třeba pochybovat.

Sexy brunetka nejprve přijala pozvání od Martina, který slíbil, že ji pěkně povozí. Nehledejte v tom ale žádný jiný kontext než ten, který tam opravdu je – Michek totiž krásnou modelku svezl na svém dakarském stroji, se kterým si v legendárním etapovém závodě dojel pro fantastické desáté místo. Tím jen tak mimochodem vyrovnal nejlepší český výsledek Stanislava Zlocha z roku 1998. „Byla to paráda, moc jsem si to užila,“ usmívala se Dívka roku 2016. A Martin nešetřil chválou. „Vůbec se nebála, a to jsem to chvíli opravdu celkem rozjel. Takže klobouk dolů, třeba mě příště na Dakar doprovodí,“ mrkal směrem ke Gášpárové. Ovšem samozřejmě ve vší počestnosti, závodník se šťastně ženatý a je otcem krásného syna.

Aby to Gábina Martinovi oplatila, pozvala ho zase „na svou půdu“. Bude totiž jejím hostem v pořadu UKAŽ SE!, který má na stanici SPORT 5 premiéru v sobotu 13. března v 10.15. Spojení hudby a sportu (o tom tento pořad je) přitom Michkovi není cizí. „Mám hudbu rád, takže jsem neváhal. Doufám, že se budou všichni dívat.“ A ještě na jedno spojení se mohou diváci těšit – krásy a adrenalinu. A takové pozvání se opravdu neodmítá…

UKAŽ SE! – host Martin Michek
premiéra: 13.3. 10:15
4x repríza: 13.3. 22:15, 14.3. 18:05, 15.3. 9:35, 16.3. 13:15

Ochutnávku z pořadu najdete zde

reklama

Zveřejněno:

reklama

Novinky

reklama

Rubriky

Hvězda Dakaru Michek povozil Gášpárovou, ta si ho pozvala do pořadu UKAŽ SE!

Hvězda Dakaru Michek povozil Gášpárovou, ta si ho pozvala do pořadu UKAŽ SE!

Zveřejněno: