Testy F3 v Barceloně se blíží: S jakou sestavou se představí Charouz Racing System?

První testy před sezónou FIA F3 na Red Bull Ringu se českému týmu povedly. Jezdci Charouz Racing System předvedli, že mohou směle konkurovat nejlepším. Start šampionátu už se nezadržitelně blíží, takže v rámci druhých a posledních testů v Barceloně 21. a 22. dubna už půjde opravdu do tuhého.
 
Není žádným tajemstvím, že na rozdíl od F2 nebyla loňská sezóna F3 v podání stáje ze Žebráku kdovíjak úspěšná. Na druhou stranu se podařilo sesbírat celou řadu dat, zkušeností a připravit vůz i taktiku na první závod roku 2021 v Barceloně (7.-9. května). Ještě předtím se však na stejném okruhu uskuteční již zmíněné testy. Charouz Racing System se představí v totožné sestavě, jako před pár týdny v Rakousku. Pojede tedy talentovaný mladíček z ostrova Réunion Reshard de Gerus, americká hvězda Logan Sargeant a Rus Michael Belov, který už s týmem absolvoval několik závodů na konci loňské sezóny a dokázal bodovat.
 
Bude tedy takto vypadat i složení sestavy pro celou sezónu? Úplně jasno zatím není, jak potvrdil i manager týmu, Bob Vavřík: ,,Vedeme ještě jednání, určitě jména jezdců včas oznámíme. Reshard je potvrzený už dlouho, za což jsme velmi rádi. Považujeme ho za výjimečný talent,“ doplnil Vavřík. Barcelonská trať je pro český tým dobře známá. Slavily se zde i úspěchy, největším bylo třetí místo Calluma Ilotta ve sprintu v roce 2019. Až blížící se testy však napoví, jak jsou na tom týmy letos…

Foto: Dutch Photo Agency

reklama

Zveřejněno:

reklama

Novinky

reklama

Rubriky

Testy F3 v Barceloně se blíží: S jakou sestavou se představí Charouz Racing System?

Zveřejněno: