Poprvé v historii s českým týmem: F1 2019 bude opravdová lahůdka!

Srdce českého fanouška motorismu je letos na vrcholu blaha, vždyť tým z České republiky jezdí závody F2, F3 i F4. A pokud navíc patří mezi milovníky her, máme pro něj skvělou zprávu. Společnost Codemasters i letos vydává další pokračování veleúspěšné hry F1 a pozor, teď to přijde – součástí bude i šampionát F2, tedy poprvé v historii se dočkáme českého týmu Sauber Junior by Charouz!

Je to naprostá pecka. Ruku na srdce, mysleli jste si ještě před rokem, dvěma, že si zahrajete simulátor formule v barvách českého týmu? Jasně, můžete namítnout, že „fejkový“ tým jste si tak mohli zvolit vlastně kdykoli. Budiž. Ale tohle je realita, nic nahraného zkrátka všechno bude opravdové. „Ano, je to tak. S autory hry máme podepsanou smlouvu a budeme součástí F1 2019,“ potvrdil majitel české stáje Charouz Racing System Antonín Charouz. Budete tak moci například začít kariéru v F2 a porazit třeba i syna slavného Michaela Schumachera Micka. To ale ovšem až o něco později, ne hned v den vydání. První hodiny „paření“ budete muset zvládnout s jezdci a týmy z loňské sezóny (týká se samozřejmě jen F2) a počkat si na aktualizaci. V rámci šampionátu si tak zajezdíte i za Georga Russela, Lando Norrise a Alexandra Albona, kteří jsou už dnes součástí kolotoče F1.

Další velkou novinkou by měla být široká customizace jednotlivých formulí. Konkrétně by se mělo jednat o přednastavené asety, které si upravíme k oprimálnímu výkonu vozu. Vše by se mělo ještě o něco více blížit realitě, jako vždy probíhala komunikace vývojářů a inženýrů vybraných týmů F1. Součástí hry budou i speciální edice. Již odtajněná Anniversary Edition nad rámec běžné verze nabídne Ferrari F10 z roku 2010 s Fernandem Alonsem A Felipem Massou a McLaren MP4-25 z roku 2010 s Lewisem Hamiltonem a Jensonem Buttonem. 

Ještě o něco větší peckou zřejmě bude Legends Edition, kde budete mít k dispozici historické monoposty McLaren MP4/5B Ayrtona Senny a Ferrari F1-90 Alaina Prosta. Příjemným bonusem je i fakt, že kdo si Legends Edition předobjedná, zahraje si o tři dny dříve, než ostatní. Oficiálně hra vychází už 28. června, tedy o něco dříve, než jsme byli dosud zvyklí. F1 2019 vyjde na PC, PS4 a Xbox One.

Foto: Pixabay, archiv

reklama

Zveřejněno:

reklama

Novinky

reklama

Rubriky

Poprvé v historii s českým týmem: F1 2019 bude opravdová lahůdka!

Zveřejněno: