Samaia a Beckmann jsou v Bahrajnu: V pondělí začínají předsezónní testy

Už v pondělí začínají v Bahrajnu testy před novou sezónou FIA Formula 2. Samozřejmě u toho nechybí ani český tým Charouz Racing System s dvojicí nových pilotů. David Beckmann i Guilherme Samaia hlásí, že jsou stoprocentně připraveni.

Fanoušci rychlých monopostů se konečně dočkají! Po dlouhé zimní přestávce se opět roztočí kola formulí a navzdory přísným opatřením kvůli pandemii koronaviru už 26. března začne v Bahrajnu sezóna seriálu FIA Formula 2. Ještě předtím však týmy na okruhu v Sakhiru absolvují testy. „Máme vše vybalené a do testů půjdeme od pondělí naplno. Kluci mají chuť do závodění a chtějí se už konečně posadit do kokpitu,“ hlásil z Bahrajnu manažer Charouz Racing System Bob Vavřík. Němec David Beckmann i Brazilec Guilherme Samaia jsou stoprocentně připraveni, po dlouhé pauze se těší na ostrý start sezóny. „Samozřejmě jsem trénoval na simulátoru, posiloval a tak dále. Ale být na trati je něco úplně jiného,“ pochvaloval si Beckmann. S tím souhlasil i jeho týmový parťák, který také v přestávce pilně trénoval. Na krátké video se podívejte se na Instagramu Charouz Racing System.

Pandemie koronaviru si samozřejmě stále vybírá svoji daň, bezpečnostní opatření jsou velmi přísná. Na druhou stranu je to ale i ku prospěchu. Protože čím více se bude vše dodržovat, tím menší pravděpodobnost je, že by se šampionát přerušil nebo zkrátil kvůli nějaké hromadné nákaze. „Budeme vše plně respektovat, máme důvěru k vedení šampionátu a věříme, že dělají to, co považují na nejlepší. Na testy a na závody už se všichni moc těšíme,“ doplnil majitel Charouz Racing System Antonín Charouz.

reklama

Zveřejněno:

reklama

Novinky

reklama

Rubriky

Samaia a Beckmann jsou v Bahrajnu: V pondělí začínají předsezónní testy

Zveřejněno: